HERKESSİZLİK

HERKESSİZLİK
Yazar:
Kategori: Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli
Etiketler: android, ekitap, epub, HERKESSİZLİK, ipad, iphone, kitap, Mert Şölen, pdf
Yayıncı: Sokakkitapları yayıncılık
Kadının sesini ilk defa duymuştum. Midemde başlayan kasvetli bir sancıydı o ses sanki. Kadına döndüm, bana bakıyordu. Yardım etmek istedim.
Buy from Books-A-Million.

Kitap Hakkında

Kadının sesini ilk defa duymuştum. Midemde başlayan kasvetli bir sancıydı o ses sanki. Kadına döndüm, bana bakıyordu. Yardım etmek istedim. İhtiyatlı davranmanın sırası değildi, acılarını paylaşmak istedim. Yalnız olduğuna inandım onun. Benim gibi. Ama o daha beter bir vaziyette. Ben erkeğim, güçlüyüm. Bana bir laf edecek adamı o seçtiği kelimelere pişman ederim. Ama bu kadın doğa için uygun değil, nasıl gelebilmiş ki şimdiye? Merak ediyorum. Çok zorluklar ya- şamış olmalı. Soğuktan titremenin ne demek olduğunu iyi bilirim ben. Kurt gibi acıkmış olmalı. Bu bakışlar oldukça çetin, ama mahcubiyet dolu. Empati kuramayan bilmez, eminim her gün binlerce insan bu istasyondan gelip geçiyordur. Belki birkaçı fark edebiliyordur onu. İnsanlardan nefret ediyorum. Elimde olsa hepsini tek tek öldürebilirim. İstisna yok.

herkessizlik

Yorumlar

yorum

Disclosure of Material Connection: Some of the links in the page above are "affiliate links." This means if you click on the link and purchase the item, I will receive an affiliate commission. I am disclosing this in accordance with the Federal Trade Commission's 16 CFR, Part 255: "Guides Concerning the Use of Endorsements and Testimonials in Advertising."