Instagram’da Büyüme Sırları

Instagram’da Büyüme Sırları
49,90 TL
Yazar:
Kategori: sosyal medya
Yayıncı: IG Eğitim
Publication Year: 2021
ISBN: 1230004988502
Sizin de Instagram’da 100 Bin Takipçiniz olsun! Instagram’da ilk 100.000 Takipçinizi kazanmak için TAM Kılavuz!
Buy from Signed by the Author.

Kitap Hakkında

Günümüzde sosyal medya, özellikle de Instagram yaşadığımız dünyanın yadsınamaz bir gerçeği haline geldi. Çoğumuz ilk uyandığımızda elimize telefonumuzu alıp Instagram’a bakıyoruz. Instagram fenomenleri, çoğu oyuncu ya da müzisyenden daha fazla takipçiye sahip. Fotoğraf paylaşma platformu olarak kurulan Instagram artık bundan çok daha fazlası.

İşte bu yüzden bu kitabı artık çok büyük bir ekonomiye dönüşen Instagram’da büyümek, hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için yıllar süren tecrübelerim ve araştırmalarım sonuncunda geliştirdiğim eşsiz yöntemleri paylaşmak, sizlere bu yolculukta klavuzluk etmek için kaleme aldım. Elinizdeki kitapta sizi Instagram’daki yolculuğunuzda ilk 100 bin takipçinize ulaştıracak formülleri paylaşıyor olacağım. Şimdi tek yapmanız gereken kitabı sonuna kadar okuyup önerdiğim yöntemleri sabırla uygulamak, Siz de ilk 100 Bin Takipçinizi kazanmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden okumaya başlayın!

Yorumlar

yorum

Disclosure of Material Connection: Some of the links in the page above are "affiliate links." This means if you click on the link and purchase the item, I will receive an affiliate commission. I am disclosing this in accordance with the Federal Trade Commission's 16 CFR, Part 255: "Guides Concerning the Use of Endorsements and Testimonials in Advertising."