Sahilde Kafka

Sahilde Kafka
25 TL
Yazar:
Kategoriler: Dünya Edebiyatı Dizisi, Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri
Etiketler: android, ekitap, epub, Haruki Murakami, idefix, ipad, iphone, kitap, pdf, Sahilde Kafka
Yayıncı: Doğan Kitap
ISBN: 2789785929505
BÜYÜLÜ BİR DÜNYANIN KAPILARINI AÇAN BİR ROMAN Sahilde Kafka, XXI. yüzyıl edebiyatına damgasını vuran, kitapları bağımlılık yaratan kült yazar Haruki Murakamiden, hayatın yavan gerçekliğine karşı büyülü bir dünyanın kapılarını açan bir roman.
Buy from Signed by the Author.

Kitap Hakkında

Kafka Tamura on beş yaşına girdiği gün evden kaçar. Uzun zamandır planladığı bu kaçışın nedeni babasının yıllar önce dile getirdiği uğursuz kehanettir. Ama babasının bir düzenek gibi içine yerleştirdiği kehanet gölge gibipeşindedir Kafka ilk kez aşkı ve tutkuyu yaşarken gizemli bir cinayetle kehanetin ve kaderinin düğümleri çözülmeye başlar.

Sahilde Kafka, XXI. yüzyıl edebiyatına damgasını vuran, kitapları bağımlılık yaratan kült yazar Haruki Murakamiden, hayatın yavan gerçekliğine karşı büyülü bir dünyanın kapılarını açan bir roman.

Türkçe (Orijinal Dili:Japonca)

E-Kitap İstanbul, 2009
ISBN : 2789785929505

Çeviri : Hüseyin Can Erkin

Yorumlar

yorum

Disclosure of Material Connection: Some of the links in the page above are "affiliate links." This means if you click on the link and purchase the item, I will receive an affiliate commission. I am disclosing this in accordance with the Federal Trade Commission's 16 CFR, Part 255: "Guides Concerning the Use of Endorsements and Testimonials in Advertising."