Hakkında

Sitemiz, içerisinde Türkçe e-Kitap ve Dergilere ait linkleri barındıran, özellikle mobil cihazların kullanımının yoğunlaşmasıyla gün geçtikçe artan ihtiyacı karşılamak amacıyla kurulmuştur. Sitemiz e-Kitap ve Dergiler için bir arama motoru işlevi görmekte olup linkleri verilen hiçbir kaynağı sunucularında barındırmaz, amacımız siz ekitap severleri ekitap yayıncıları ve yazarlarla bir araya getirmektir.

Sitemizdeki içeriğe tüm kullanıcılar üyelik gerektirmeden ulaşabilirler. Amacımız kullanıcıların içeriklere kolay ve hızlı bir biçimde ulaşmasıdır. Site olarak beklentimiz beğeni ya da eleştirilerinizi yorum yaparak belirtmeniz, daha çok insana ulaşabilmemiz için de sitemizi sevdiklerinizle paylaşmanızdır :) Tüm ziyaretçilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Yasal Uyarı

  • Sitemizde linkleri yayınlanan eKitaplar tanıtım amaçlıdır. Sitemizde bulunan linklerin site ve host sahibiyle ilişkisi bulunmamaktadır.
  • Sitemizin amacı linklerini yayınladığımız kitaplar hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giden kitapları ilgili yayınevinden satın almanızdır.
  • Sitemiz vasıtasıyla paylaşılan linkler sonucunda yönlendirileceğiniz web sitelerinden kitapları ancak satın alarak okuyabilirsiniz. İndirilecek e-kitaplar, herhangi bir nedenle yazılı hale getirilemez ve ticari amaçla kullanılamaz. Aksi takdirde doğabilecek her türlü yasal sorumluluktan “ekitapbankası.com” web sitesi sorumlu tutulamaz.
  • Sitemiz telif haklarına saygılıdır. Sitemizde linkleri yayınlanan az sayıdaki ücretsiz ekitaplar (telif hakkı sahiplerinden izin alınarak) haricinde üzerinde telif hakkı bulunan hiçbir ekitap ya da dosya bulunmamaktadır.
  • Bilgilerini size sunduğumuz ekitaplardan beğendiklerinizi ekitap yayıncılarından ücret karşılığında edinmenizi ya da yine ücret karşılığında olmak üzere basılı olarak temin etmenizi rica ederiz.
  • Sitemizde yayınlanan bazı linkler “affiliate” linkleridir. Eğer bu linklere tıklayıp bir ürün satın alırsanız bizim bu satıştan bir komisyon elde edeceğimizi bilmenizi isteriz.
  • Dosyalar tanıtım amaçlı olmasına rağmen hak sahibi şahıs veya şirketin sitemize mail atması halinde, istek üzerine ilgili linkler kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. Hiçbir hak sahibinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.
  • Sitemizi kullanan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Bu maddeleri okuyup e-kitap linklerini tıklayan herkes bu anlaşmayı kabul etmiş sayılır.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir